• 8 obchodov, 73 622 produktov
Bridgestone Turanza All Season 6

Bridgestone Turanza All Season 6

/100% · celoročné · · : Prémiové

pozrieť dostupnosť Bridgestone Turanza All Season 6
šírka
Profil
Veľkosť ráfiku

Obsah:

Konkurenti

Pneumatiky Bridgestone Turanza All Season 6 boli ocenené za ich univerzálne schopnosti a impozantný výkon v rôznych podmienkach. Podľa výsledkov testov zverejnených magazínom Autobild tieto pneumatiky preukazujú silný celkový potenciál s schopnosťou rýchlo zastaviť na mokrých aj suchých povrchoch. Vodiči môžu očakávať obratnú a bezpečnú jazdu v rôznych poveternostných podmienkach, spolu s ceniteľným odolnostným proti aquaplaningu. To naznačuje, že pneumatika je navrhnutá tak, aby ponúkla spoľahlivý a bezpečný zážitok z jazdy, bez ohľadu na počasie, čím potvrdzuje svoj status ako pozoruhodný všestranný talent v kategórii všesťaečných pneumatík.


Je však dôležité poznamenať, že spätná väzba sa mierne líši v závislosti od vyhodnotených rozmerov pneumatík. Pre rozmery 225/45 R17, hoci boli chválené za svoj výkon, je spomenutá vysoká úroveň ceny, čo naznačuje, že hoci pneumatiky ponúkajú kvalitu a bezpečnosť, majú aj významné náklady. Na druhej strane variant 235/65 R17, hoci stále preukazujú vynikajúce vlastnosti na všetky ročné obdobia a najmä krátke brzdné vzdialenosti na mokrých povrchoch, bol spomenutý aj mierne vyšší valivý odpor. To by mohlo naznačovať mierny kompromis vzhľadom na účinnosť paliva alebo môže ovplyvniť výkon vozidla o malý margin.


Sumarizujúc, pneumatiky Bridgestone Turanza All Season 6 sú chválené za svoj vynikajúci výkon v rôznych poveternostných podmienkach a bezpečnostné funkcie, ako sú vynikajúca odolnosť proti aquaplaningu a krátke brzdné vzdialenosti. Avšak potenciálni kupujúci by mali zvážiť vyššiu cenu v porovnaní s týmito výhodami pre veľkosť 225/45 R17 a zvážiť mierne zvýšený valivý odpor pre model 235/65 R17. Napriek týmto úvahám celkové pozitívne vlastnosti jasne naznačujú, že tieto pneumatiky sú solídnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon počas celého roka.

Veľkosti

Bridgestone Turanza All Season 6 sa vyrába vo 52 veľkostiach , od 185/50 R16 až do 275/45 R20.
ukázať ceny

časová os

2023

Bridgestone Turanza All Season 6 bola uvedená na trh

2023

Bridgestone Turanza All Season 6 bola testovaná 3x (Autobild,...) a vyhrala test Autobild 225/45 R17.

úspechy

Najlepšie
Brzdenie za mokra
Autobild 2023
Autobild 2023
Najlepšie
Handling na snehu
Autobild 2023
Najlepšie
Trakcia na snehu
Autobild 2023

Bridgestone Turanza All Season 6 v testoch pneumatík

Všetky testy pneumatík, kde bola Bridgestone Turanza All Season 6:
Názov Brzdná dráha na suchej vozovkeBrzdná dráha za mokra
Najlepšie hodnoty v testoch37.745
Bridgestone Turanza All Season 638.545
Ukázať detaily testu
Autobild Testy celoročných pneumatík 2023 225/45 R17
Ukážkové
Umiestnenie #3 z 16
Bridgestone Turanza All Season 6 vynikol v konkurenčnom poli a zabezpečil si svoju pozíciu ako jedna z najlepších voľieb medzi 16 súpermi. Získal uznávanie pre svoj všestranný výkon v rôznych podmienkach, ktorý bol špeciálne poznačený jeho vynikajúcim potenciálom. Zvlášť pozoruhodné boli jeho krátke brzdné vzdialenosti na mokrých aj suchých povrchoch, spolu so svižnou a spoľahlivou manipuláciou v rôznych poveternostných podmienkach, čo ho robí silným všestranným hráčom. Okrem toho bola zdôraznená jeho pochvalná odolnosť voči vodnému šmyku, zabezpečujúca bezpečnejšiu jazdu počas silného dážďa. Avšak, premium výkon Bridgestone Turanza All Season 6 prichádza s vyššou cenovou ponukou, čo bolo hlavnou kritikou, spomenutou testermy. Ďalej, vo fokusových oblastiach testu exceloval najmä v mokrom brzdení, etabloval sa ako najlepší medzi svojimi konkurentmi v tejto disciplíne, pričom sa nedostal na posledné miesto v žiadnej testovanej kategórii. Táto kombinácia atribútov zdôrazňuje jeho príťažlivosť pre vodičov, ktorí vyhľadávajú spoľahlivú pneumatiku, ktorá dobre výkonávo na všetkých frontách, hoci s ochotou investovať do jej vyššej ceny.
Názov
Bridgestone Turanza All Season 6
Ukázať detaily testu
Názov
Bridgestone Turanza All Season 6
Ukázať detaily testu

Distribúcia hodnotení testov

100% (2x)
UkážkovéVýherca testov
1x1x

Hodnotenia x Veľkosť kolesa

R17
100% (2x)

Hodnotenia x šírka

225/xx Rxx235/xx Rxx
100% (1x)100% (1x)

často kladené otázky

  1. Kde sa vyrába Bridgestone Turanza All Season 6?

    Bridgestone Turanza All Season 6 sa vyrába v Taliansko.

Iné Bridgestone modely