• 8 obchodov, 73 622 produktov
Kleber Quadraxer 3

Kleber Quadraxer 3

/90% · celoročné · · : Vyššia stredná trieda

pozrieť dostupnosť Kleber Quadraxer 3
šírka
Profil
Veľkosť ráfiku

Obsah:

Konkurenti

Reifen Kleber Quadraxer 3 preukazuje robustný výkon v rôznych jazdných podmienkach, čím sa stáva pozoruhodnou voľbou v segmente celoročných pneumatík. Či už sa prepravujete po zasnežených krajinách alebo krúžite po suchých asfaltoch, tieto pneumatiky ponúkajú silné jazdné vlastnosti, ktoré zvyšujú bezpečnosť a ovládateľnosť. Ich vynikajúci výkon na snehom pokrytých cestách je všeobecne chválený, sprevádzaný pochvalnými schopnosťami na suchých povrchoch. Toto sa prejavuje ako pneumatika, ktorá môže sebaisto zvládať výzvy zimy a zároveň zabezpečiť spoľahlivú jazdu počas slnečnejších, suchších mesiacov.


Ďalším vrcholom Reifen Kleber Quadraxer 3 je jeho odbornosť pri zvládaní situácií s akvaplaningom, vďaka svojim bezpečným vlastnostiam akvaplaningu, ktoré prispievajú k celkovej bezpečnosti pri jazde v mokrých podmienkach. Schopnosť pneumatiky udržať ovládateľnosť pri prechádzaní vodou zaliatymi cestami je doplnená jej krátkymi brzdnými vzdialenosťami na suchých povrchoch, čo prispieva k jej atraktivite zvyšovaním bezpečnosti jazdy. Pohodlie je ďalšou oblasťou, v ktorej vyniká Quadraxer 3, s recenziami často spomínanými jeho vynikajúcimi úrovňami pohodlia, čo z neho robí ešte atraktívnejšiu voľbu pre vodičov, ktorí dávajú prednosť hladkej a tichej jazde.


Avšak, výkon pneumatík v mokrých podmienkach odhaľuje niektoré oblasti sporov. Tendencia podkĺzavania na mokrých povrchoch, čo je zdôraznené v rôznych testoch rozmerov pneumatík. Toto správanie by mohlo vzbudiť obavy u vodičov hľadajúcich celoročné pneumatiky s konzistentným výkonom na mokrých cestách. Okrem toho bolo zaznamenané aj oneskorené odozva riadenia a skromná manipulácia na mokrých povrchoch, čo by mohlo ovplyvniť ovládateľnosť a dôveru vodiča počas dažďového počasia. Pneumatika tiež prejavuje vyšší ako priemerný valivý odpor, čo by mohlo ovplyvniť spotrebu paliva na dlhé vzdialenosti. Napriek týmto obavám by však pozitívne vlastnosti Quadraxer 3 - ako jeho silný suchý a snehový výkon, dobrá odolnosť proti akvaplaningu a pohodlie - mohli stále robiť z neho atraktívnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú vyváženú celoročnú pneumatiku.


Celkovo Reifen Kleber Quadraxer 3 vystupuje ako silný konkurent v kategórii celoročných pneumatík, najmä pre vodičov, ktorí ocenia spoľahlivý výkon na snehu a suchých podmienkach spolu s vysokými úrovňami pohodlia. Napriek niektorým kritikám týkajúcim sa manipulácie na mokrých povrchoch a podkĺzavaniu, jeho silné stránky v rôznych iných dôležitých kategóriách by mohli veľmi dobre prehodiť váhu na jeho stranu pre určitých spotrebiteľov.

Veľkosti

Kleber Quadraxer 3 sa vyrába vo 104 veľkostiach , od 165/60 R15 až do 195/55 R20.
Filter:
ukázať ceny

Podobné pneumatiky

Porovnanie: pneumatiky podobné Kleber Quadraxer 3

časová os

2022

Kleber Quadraxer 3 bola uvedená na trha nahradila Kleber Quadraxer 2.

2022

Kleber Quadraxer 3 bola testovaná 2x (Autobild,...)

2023

Kleber Quadraxer 3 bola testovaná 3x (Tyre Reviews,...)

úspechy

Najlepšie
Brzdenie na suchu
Autobild 2022
Najlepšie
Pohodlie
Autobild 2022
Najlepšie
Handling na snehu
TyreReviews.com 2023

Kleber Quadraxer 3 v testoch pneumatík

Všetky testy pneumatík, kde bola Kleber Quadraxer 3:
Tyre Reviews Testy celoročných pneumatík 2023 195/65 R15
Veľmi odporúčané
Umiestnenie #4 z 10
Názov
Kleber Quadraxer 3
Ukázať detaily testu
Autobild Testy celoročných pneumatík 2023 225/45 R17
Dobré
Umiestnenie #7 z 16
Dokončením na 9. mieste zo 16 súťažiacich, Kleber Quadraxer 3 preukázal silný výkon pri hodnotení celoročných pneumatík. Osobitne vynikol dobrým jazdným výkonom na snehových aj suchých povrchoch, spolu s bezpečnými charakteristikami aquaplaningu a krátkymi brzdnými vzdialenosťami na suchých cestách. Avšak, kritiku čelil za omeškanú reakciu riadenia a nedostatočné riadenie na mokrých povrchoch, čo ovplyvnilo jeho celkové umiestnenie. Napriek týmto nedostatkom, pneumatika nedokončila poslednú v žiadnej z hodnotených vlastností, čo naznačuje vyvážený, i keď nie dokonalý výkon v rôznych podmienkach.
Názov
Kleber Quadraxer 3
Ukázať detaily testu
Názov Brzdná dráha na suchej vozovkeBrzdná dráha za mokra
Najlepšie hodnoty v testoch37.745
Kleber Quadraxer 338.348.5
Ukázať detaily testu
Autobild Testy celoročných pneumatík 2022 195/55 R16
Dobré
Umiestnenie #4 z 15
Názov Za mokraNa suchuNa snehuPrevádzkové náklady
Najlepšie hodnoty v testoch1-2+1-1
Kleber Quadraxer 322+ 2+2-
Zdroj: www.autobild.de
Autobild Testy celoročných pneumatík 2022 195/55 R16

Umiestnenie #4 z 35
Názov Brzdná dráha na suchej vozovkeBrzdná dráha za mokra
Najlepšie hodnoty v testoch39,944,4
Kleber Quadraxer 340,349,4
Zdroj: autobild.de

Distribúcia hodnotení testov

100% (1x)85% (2x)
Veľmi odporúčanéDobré
1x2x

Hodnotenia x Veľkosť kolesa

R15R16R17
100% (1x)85% (1x)85% (1x)

Hodnotenia x šírka

195/xx Rxx225/xx Rxx
92.5% (2x)85% (1x)

často kladené otázky

  1. Kde sa vyrába Kleber Quadraxer 3?

    Kleber Quadraxer 3 sa vyrába v Poľsko.

Iné Kleber modely